Kees van Dongenpad 65

1112 WZ Diemen
€ 465.000 k.k.
65 m2 wonen
0 m2 perceel
1 slaapkamers
A energielabel

Omschrijving

Dit moderne appartement is gelegen aan het Kees van Dongenpad 65 in Diemen en heeft een woonoppervlakte van 65 m2, 2 kamers waarvan 1 slaapkamer en het is gelegen op de 6e verdieping.

Het balkon is gelegen op het zuidwesten en biedt een prachtig uitzicht richting de SKYLINE van Amsterdam!

Het appartement is gelegen in het bruisende hart van Holland Park. Binnen een mum van tijd bent u in het centrum van Diemen én in hartje Amsterdam. Maar ook de Johan Cruijff Arena, Pathé bioscoop, Ziggo Dome, AFAS live zijn gelegen op steenworp afstand. Het NS-, bus- en metrostation Diemen Zuid en metrostation Verrijn Stuartweg zijn op loopafstand bereikbaar. Ook de diverse uitvalswegen zijn in de buurt (A1, A2, A10).

De wijk is zeer kindvriendelijk. Er zijn diverse speelplaatsen en een mooi park waar de kinderen heerlijk kunnen spelen. Tevens is er een kinderdagverblijf en (basis)school aanwezig in de wijk. Er is een gezondheidscentrum met huisartsenpraktijk, apotheek en fysiotherapeut op korte loopafstand gelegen.

Indeling

Begane grond:
Entree appartementencomplex met bellentableau en brievenbussen. Vanuit de entree van het appartementencomplex heeft u toegang tot het trappenhuis, de lift, en de onderbouw met toegang tot de berging.

Appartement:
Als u het appartement op de 6e verdieping binnenkomt dan treft u in de hal de meterkast, riante berging, toiletruimte en de toegang tot de badkamer, slaapkamer en woonkamer met open keuken. Het appartement beschikt over een fijn balkon. In de slaapkamer treft u een prachtige inbouwkast en deze zal achterblijven. De ruime berging is voorzien van de wasmachine- en droger installatie, verdeelstation voor de vloerverwarming en de unit voor de mechanische ventilatie staat hier opgesteld. Moderne badkamer met een inloopdouche en dubbele wastafelmeubel. De lichte woonkamer met open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w. elektrische kookplaat, combi oven-magnetron, koel-vriescombinatie en een vaatwasser (allemaal van het merk Pelgrim). Vanuit de keuken heeft u toegang tot het balkon.

Berging:
In de onderbouw van het appartementencomplex is er nog een berging die behoort tot het appartement.

Parkeren:
Het is mogelijk om een parkeerplaats te kopen voor € 30.000,- K.K.

Bijzonderheden:
– Energielabel A;
– Gehele appartement is voorzien van vloerverarming;
– Servicekosten € 162,11 per maand;
– Oplevering in overleg;
– Notaris: keuze koper, mits koopovereenkomst wordt opgesteld door de notaris;
– Er is pas een overeenkomst indien zowel koper als verkoper een schriftelijke koopovereenkomst hebben ondertekend bij de notaris;
– Verkoper behoudt zicht het recht van gunning.

Bent u enthousiast geworden na het zien van dit prachtige appartement? Zoek dan niet verder! Voor het inplannen van een bezichtiging kunt u contact opnemen met ons kantoor.

Meetinstructie Het verkochte is gemeten met gebruikmaking van de Meetinstructie, welke is gebaseerd op de normen zoals vastgelegd in NEN 2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen en beperkingen bij het uitvoeren van een meting. De woning is gemeten door een betrouwbaar professioneel bedrijf. Koper vrijwaart de medewerkers van Atsma Makelaardij en Hypotheken en de verkoper voor eventuele afwijkingen in de opgegeven maten. Koper verklaart in de gelegenheid te zijn gesteld om het verkochte zelf te (laten) meten conform NEN 2580.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoeksplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM of VBO) makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien.

Algemeen
  • Vraagprijs € 465.000 k.k.
  • Status Beschikbaar
  • Aanvaarding In overleg
Energie
  • Energieklasse A
  • Isolatie Volledig geisoleerd
  • Verwarming Stadsverwarming
  • Warm water Centrale voorziening
Bouw
  • Bouwjaar 2017
  • Soort bouw Bestaande bouw
Buitenruimte
  • Type buitenruimte(s) Geen tuin
Oppervlakte en inhoud
  • Woonoppervlakte 65 m2
  • Inhoud 221 m3
Indeling
  • Aantal verdiepingen 1
  • Aantal kamers 2
  • Slaapkamers 1
  • Aantal badkamers 1

Locatie en streetview