Oude woonboerderij met diverse opstallen gelegen op een unieke locatie en ruim perceel van 3.735 m2. De boerderij is gelegen tussen Ouderkerk aan de Amstel en Amsterdam, naast het openbare zwembad van Ouderkerk aan de Amstel. De boerderij heeft een eigen op- en afrit naar de Burgemeester Stramanweg en via de lange oprijlaan komt u bij de boerderij met voldoende parkeermogelijkheden.
Ligging:
Binnen enkele fiets en/of auto minuten bent u in het gezellige dorp van Ouderkerk aan de Amstel. In het dorp vindt u de supermarkt, bakkerij, slagerij en tal van andere zaken/winkels. Ook staat het dorp bekent om de kwalitatief goede restaurants. U kunt tevens genieten van de recreatiemogelijkheden die Ouderkerk aan de Amstel te bieden heeft. Het openbaar vervoer is binnen handbereik en met de auto bent u zo op diverse snelwegen (A2, A9 en A10). In ongeveer 15 minuten bent u in het centrum van Amsterdam en in nog geen 10 minuten in het centrum van Amstelveen.
Indeling:
Entree, gang, toilet met fonteintje, berging met vliering, toegang tot de garage, keuken, meterkast, doucheruimte, trap naar de eerste verdieping, woonkamer, slaapkamer, slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, slaapkamer.
Vaste trap naar eerste verdieping die in 4 ruimtes is opgedeeld.
Rondom de woonboerderij staan nog 3 schuren, een hooiberg en een stal met een totale oppervlakte van 207 m2.
U kunt er op de locatie nieuwbouw plegen conform het bestemmingsplan van de Gemeente Ouder Amstel wat onherroepelijk is vastgesteld op 2 juni 2013
Bijzonderheden:
– Woonoppervlakte 163 m2;
– Perceel 3.735 m2;
– Kelder aanwezig;
– Eigen oprit ;
– Levering in overleg;
– In de koopovereenkomst zal een asbest- en ouderdomsclausule worden opgenomen.
Hebben wij uw belangstelling gewekt? Bel ons dan. Wij plannen graag een afspraak voor u in.
**On our website you will find the Google translate option at the top right of the search bar where you can select your preferred language