Ruim, licht en goed onderhouden hoekappartement gelegen op een toplocatie recht tegenover het winkelcentrum Gelderlandplein en dichtbij de Zuidas. Het appartement is voorzien van 2 ruime slaapkamers, een woonoppervlakte van 125 m2 en een berging in de onderbouw.
Ligging
Het appartement maakt onderdeel uit van appartementencomplex Gelderhof 1 en is ontworpen door de bekende architect Erick van Egeraat. De wijk Buitenveldert is gelegen tussen het groen van het Amstelpark, het Gijsbert van Amstelpark, en het Amsterdamse bos in, met volop mogelijkheden om te recreëren. Recht tegenover het appartement is het winkelcentrum Gelderlandplein, hier kunt u terecht voor al uw dagelijkse en niet dagelijkse boodschappen. Binnen enkele minuten van het appartement gelegen bevinden zich (Internationale) scholen, sportvelden, de Vrije Universiteit en het VU academisch ziekenhuis. In de nabije omgeving bevinden zich goede voorzieningen m.b.t. het openbaar vervoer waaronder bushaltes, de tram en trein.
Indeling
Entree appartementen complex met bellentableau en brievenbussen. Vanuit de entree van het appartementen complex heeft u toegang tot het trappenhuis, de lift en de berging. Voor de entree bereikt u de gemeenschappelijke fietsenstalling.
Zodra u het appartement betreedt komt u binnen in de lange gang die toegang biedt tot alle ruimtes. Vanuit de lichte woonkamer heeft u fraai uitzicht. De loggia (zuiden) bereikt u via de schuifpui vanuit de woonkamer en is voorzien van harmonica ramen. De open keuken (L-vormige) is voorzien van diverse inbouwapparatuur t.w. 4-pitsgasfornuis, afzuiginstallatie, oven, vaatwasser, losse Amerikaanse koelkast, rvs spoelbak en een hardstenen aanrechtblad. De toiletruimte is voorzien van een toilet en fonteintje. Het appartement heeft twee ruime slaapkamers. De masterbedroom heeft een grote luxe inbouwkast. De ruime badkamer is van alle gemakken voorzien waaronder een ligbad, douchecabine, twee wastafels een raam voor ventilatie. In de inpandige berging bevinden zich de wasmachine- en droger aansluitingen, cv-installatie (2019) en de WTW unit. De intercom en de meterkast bevinden zich op de lange gang.
Berging:
De berging bevindt zich in de onderbouw van het appartementen complex.
Bijzonderheden:
– In het appartementencomplex is een lift aanwezig;
– Het appartement is gelegen op de tweede etage;
– Servicekosten € 339,20 per maand;
– Het gehele appartement is voorzien van een houtenvloer;
– Gedeeltelijk aluminium en houten kozijnen met dubbelglas (Hr++);
– WTW installatie;
– Volledig geïsoleerd;
– Energielabel A;
– Erfpracht € 4000,- per jaar kan herzien worden vanaf 31 januari 2053;
– Aanvraag afkoop eeuwigdurende erfpacht is gedaan;
– Oplevering in overleg;
– Notaris: keuze koper, mits koopovereenkomst conform Model Ring Amsterdam wordt opgesteld;
– Er is pas een overeenkomst indien zowel koper als verkoper een schriftelijke koopovereenkomst hebben ondertekend bij de notaris;
– Verkoper behoudt zicht het recht van gunning.
Bent u enthousiast geworden na het zien van dit prachtige appartement? Bel dan met ons kantoor! Wij plannen graag een bezichtiging voor u in.
**On our website you will find the Google translate option at the top right of the search bar in which you can select your preferred language.